Yukardan Askılı Cam Sistemi

Katlanır Cam Kapı Sistemleri

Yerden Bağımsız Cam Sistemi

Simetics yukarıdan askılı ve yerden bağımsiz yeni cam sistemi ile hareketli cam sistemlerinde sektörumüzde fark yaratmaya devam ediyor. Askılı hareketli cam sistemleri villa ,iş merkezleri,  konut ve kafe gibi yapılarda gerek tasarımı gerek kullanım kolaylığı bakımında ayrıcılık yaratan bir sistemdir.

Katlanır cam kapı sistemlerinde ortaya koyduğu yeni tasarım ve uygulama metodları ile Simetics , mekanlarınızı daha aydınlık ve işlevsel kılan cam sistemleri ile donatmaktadır.

Yaz ve Kış aylarında mekanları modern ve dekoratif şekilde ayırmaya yada birleştirmeye yarayan askılı cam sistemi sağlam ve uzun ömürlü bir uygulamadır.Katlanır cam balkon ve kapı sistemleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Askılı Cam sistemleri konutlarda balkon için yada teras için kullanılabilir. Ofis ve işyerlerinde separatör olarak kullanılabilir. Kafe gibi mekanlarda müşterilerinizin iklim şartlarından etkilenmeden konfor içinde zaman geçirmesi sağlar. Manzarayı ve aydınlığı kesmeden maksimum verim ile kullanılabilir.

askılı cam kapı
askılı cam sistemi
Whatsapp Aç
Canlı Destek
Merhaba... Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?