Yarı Silikon Cephe Sistemleri

Yarı Silikon Cephe Giydirme ;  Kapaklı cephe sistemi istenirse (Semi Strukturel) yarı kapaklı yarı silikon cephe formuna getirilebilir. Dışta kullanılan yatay veya düşey eksendeki kapak profilleri isteğe göre iptal edilip, bu profillerin yerine, fuga boşluklarına silikon dolgusu yapılır.

Böylelikle, dışarıdan bakıldığında cephe yüzeylerinde düşeyde ya da yatayda istenilen yarı silikon yarı kapaklı form elde edilebilir.Sistemde dışarıdan bakıldığında belli olmayan kanatlar da kullanılabilir.Sistem, ilave elemanlar ile ısı yalıtımlı hale dönüştürülebilir.

yarı silikon cephe giydirme fiyatları izmir

En Büyük Sermayemiz Referanslarımızdır...

.

Yarı Silikon Cephe Uygulamaları

Simetics Yarı silikon cephe sistemi silikon cephe sistemleri ne göre daha ekonomik bir sistemdir , bu sistemde kullanılan taşıyıcı karkas sistemi silikon cephe sistemindeki ile aynıdır ,ancak silikon cephelerde camlar için özel olarak hazırlanan alüminyum kaset sistemi bu sistemde kullanılmaz , onun yerine camlar ısı cam haline getirildikten sonra sadece yatayda veya sadece düşeyde kullanılan alüminyum kapaklar ile cepheye montajı gerçekleştirilir.

Alüminyum kapaklar farklı kesitlerde üretilmektedir bu da cephe sistemini oldukça estetik hale getirmektedir. Simetics silikon cephe kaplama ve cephe giydirme sistemleri tüm bu özelliklerinin yanı sıra bakım gerektirmez uzun ömürlüdür bu nedenle; İş merkezleri , konutlar , fabrikalar , alış veriş merkezleri , resmi kurumlar, oteller , hastaneler , okullar ve birçok kamu binalarında tercih edilmektedir.

Simetics yarı silikon cephe kaplama uygulamalarını referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz; detaylı bilgi ve prjelerinize özgün dış cephe tasarımları için bize ulaşabilirsiniz. Simetics cephe kaplama, bina giydirme  ve cam cephe uygulamaları konusunda Başta Ege bölgesi olmak üzere tüm yurtiçinde sayısız projede görev almıştır.

Yarı Silikon Cephe İzmir

Yarı silikon cephe giydirme izmir , bu alüminyum paneller, istenildiğinde dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen gizli kanat haline dönüştürülebilir.

Ayrıca binanın yapısı, binanın bulunduğu coğrafi bölge ve iklim şartlarına göre bu panellerde kullanılan profil tipleri değiştirilerek (ısı bariyerli ve çok odacıklı profiller kullanılarak) sisteme ısı yalıtım özelliği kazandırılabilir.

Kendi alt alüminyum konstruksiyon detaylarına sahiptir. Her türlü ısı yalıtım levhası ile (EPS, XPS, Taş yünü, Cam yünü) kullanılabilir.

Silikon Cephe Kaplama

  • Kasetli silikon cephe
  • Yarı Silikon cephe kaplama fiyatları
  • Yarı Silikon cephe nedir?
  • Silikon cephe detayı
  • Kapaklı cephe
  • Dış cephe giydirme
  • Silikon cam cephe
  • Alüminyum kompozit dış cephe Kaplama
  • Cam dış cephe kaplama
  • Silikon cephe nedir?