Yana Kayar Kapı Sistemleri

Bahçe kapısı, araç giriş kapısı yada otopark giriş kapısı olarak kullanılan yana kayar kapı sistemleri Simetics tarafından size özel tasarım ve çözümler ile imal edilmekte ve monte edilmektedir. Motorlu araç giriş kapıları kapı, elektrikli motor ve elektronik aksamları ile birlikte kullanılan son derece kullanışlı ve güvenli sistemlerdir.

Konutlar , işyerleri ve kamu binalarının araç giriş kontrolünü en verimli ve güvenli şekilde sağladığı gibi size özel tasarımlar ile mimari bakımdan şıklık ve değer katan uygulamalardır.

Yana Kayar Kapı Sistemleri

En Büyük Sermayemiz Referanslarımızdır...

Otomatik Araç Giriş Kapıları

Yana kayar garaj ve bahçe kapıları genel olarak demir profiller , ferforje yada ahşap panelli olarak çeşitli görünümlerde imal edilebilmektedir. Kumanda, Işıklı ikaz lambaları, sesli ikaz sistemi ve  Otomatik stop gibi özellikleri ile birlikte güvenli şekilde kullanılmaktadır. Yana kayar kapı sistemleri motorları ve aksamları CE belgeli kendini konusunda kanıtlamış Avrupadan ithal motor ve aksamlardır. Yaygın sevis ağı bulunan bu motorları uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Kapı modelleri oldukça çeşitli olup dilerseniz kendi tasarımlarınızı uygulamak mümkündür. Bu konuda uzman tasarım ve imalat ekibimiz size yardımceı olmaktadır. Yana Kayar kapılar tek kanatlı yada çift kanatlı olarak üretilmakte olup talep edilirse yaya kapısı da eklenebilmektedir.

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik kapı fiyatları uygulamanın yapılacağı kapının uzunluğuna ve kullanıcak malzemelerin cinsine göre belirlenmektedir. Tüm bu detaylar yana kayar araç kapısı fiyatlarını belirliyen etkenler olarak karşımız çıkmaktadır.

Simetics olarak ücretiz keşif yaparak ve ihityaclarınızı birlikte belirleyerek sizin için en iyi fiyatlandırmayı aynı gün gün içinde tarafınıza iletmekteyiz. Bilgi ve teklif almak için bizi aramanız yeterlidir.

İlgili Konular

  • Bahçe Kapısı
  • Otomatik Kapı
  • Araç Grişi Kapıları
  • Yana kayar kapı fiyatları
  • Fabrika Kapısı
  • Otopark Kapısı
  • Ferforje garaj kapısı
  • Otomatik kapı motoru