Silikon Cephe Sistemleri

Simetics silikon cephe sistemleri olarak İzmir ve Tüm Yurt çapında silikon dış cephe uygulamaları yapmaktayız. Silikon dış cephe  İzmir ve Ege bölgesinde diğer cephe sistemlerine göre en çok tercih edilen sistemdir. Özel alüminyum karkas ve cam tutucu profiller ile binaya dıştan montaj yapılır , özel çelik ankreaj ile betonarmeye montaj yapıldığı için sağlam bir sistemdir ve binalarda alan kaybı olmamaktadır.

Diğer cephe sistemlerine göre daha estetik bir görünüm sağlayan silikon cephe uygulamalarında sadece 15 mm – 20 mm cam arası epydem fitiller görünmektedir. Günümüz teknolojisinde alüminyum profiller ve camlar istenilen renkte üretilbilmektidr ; bu sebepten ötürü  mimari tasarım açısından oldukça özgün tasarımlar yapılabilmektedir.

Silikon dış cephe uygulamalarında estetik açıdan şık görünümü yanında sağlam ve dış etkenlere dayanıklı camlar kullanılır, dış cephedeki camlar temperlenir ve daha sonra alüminyum profillere özel silikon ile yapıştırılır ve montaja hazır hale gelir.

silikon cephe giydirme firması

En Büyük Sermayemiz Referanslarımızdır...

 

 

 

 

Silikon Cephe Uygulamaları

Silikon cephe camları genelde reflekte camlardır; reflekte özellikli camlar güneş ışınlarını %70 oranında kırar bu nedenle Strüktürel silikon cephe tercih edilme sebeplerinden biriside ısı yalıtımı sağlamasıdır , kullanım alanlarında ısı akışını önler ciddi enerji tasarrufu sağlar, dış cephedeki soğuk ve sıcağı içeri iletmez içerideki ısıyı yalıtkan fitilleri sayesinde korur. Silikon cephe izmir sisteminde özel kanat açma mekanizmaları kullanılır bu mekanizmaların en büyük özelliği emniyetli ve estetik olmasıdır kanat kapandığında dış cephede gizli kalır ve cephe bütünlüğünü bozmaz.

Simetics Silikon cephe giydirme sistemleri tüm bu özelliklerinin yanı sıra bakım gerektirmez uzun ömürlüdür bu nedenle; İş merkezleri , konutlar , fabrikalar , alış veriş merkezleri , resmi kurumlar, oteller , hastaneler , okullar ve birçok kamu binalarında tercih edilmektedir.

Simetics silikon cephe uygulamalarını referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz; detaylı bilgi ve prjelerinize özgün dış cephe tasarımları için bize ulaşabilirsiniz.

Silikon Cephe İzmir

Silikon cephe izmir , bu alüminyum paneller, istenildiğinde dışarıdan bakıldığında fark edilmeyen gizli kanat haline dönüştürülebilir.

Ayrıca binanın yapısı, binanın bulunduğu coğrafi bölge ve iklim şartlarına göre bu panellerde kullanılan profil tipleri değiştirilerek (ısı bariyerli ve çok odacıklı profiller kullanılarak) sisteme ısı yalıtım özelliği kazandırılabilir.

Kendi alt alüminyum konstruksiyon detaylarına sahiptir. Her türlü ısı yalıtım levhası ile (EPS, XPS, Taş yünü, Cam yünü) kullanılabilir.

İlgili Konular

  • Kasetli silikon cephe
  • Silikon cephe kaplama fiyatları
  • Silikon cephe nedir?
  • Silikon cephe detayı
  • Kapaklı cephe
  • Dış cephe giydirme
  • Silikon cam cephe
  • Alüminyum kompozit dış cephe Kaplama
  • Cam dış cephe kaplama