Otomatik Panjur Sistemleri

Otomatik panjur sistemleri sağlamış olduğu kolaylıklar ve avantajları ile kullanıcılarına ekstra konfor ve güvenlik sağlayan , estetik ve modern görünüme sahip çağdaş çözümler sunmaktadır. İklim koşullarına karşı ve kişisel güvenliği ön plana çıkarttan otomaitk panjur uygulamaları tıpkı otomatik kepenk uygulamalarında olduğu gibi elektrikli bir motor vasıtası ile hareket eden panjur sistemleridir.

Otomatik Panjur sistemleri , konut, villa, apartman dairesi, dükkan  ve mağaza gibi mekanlarda sizi hem üklim şartlarından koruduğu gibi bir yandan da güvenlik bakımından fayda sağlar.Çeşitli sensörler vasıtası ile belirlenen saat, gün ışığı, yağmur ve rüzgar gibi koşuularda kendiliğinden açılıp kapanabilmektedir.

otomatik panjur fiyatları

En Büyük Sermayemiz Referanslarımızdır...

Motorlu Panjur Uygulamaları

Konut ve müstakil binalara uygulandığı gibi iş yerlerinede uygulanabimektedir. Swiç ile manuel kumanda edilebildiği gibi, uzaktan kumanda ile de kolayca açılıp kapanabilir. Otomaitk panjur sistemleri talebe göre birlikte kullanılabilen sensörler ve otomasyon sistemi sayesinde istenen saatlerde kendiliğinden açılıp kapanabildiği gibi, rüzgar sensörü ve yağmur sensörü ek üniteler sayesinde dışardaki iklim koşularını algılayarak kendiliğinden otomatik olarak açılıp kapanabilmektedir. Bu gibi özellkleri sayesinde konut yada işyerleri çok daha güvenli olmakta ve dış koşullardan olabildiğince az etkilenmektedir.

Simetics olarak yurt içi ve dışındaki konut projelerinde ve münferit talepler için otomatik panjur sistemlerini başarı ile uygulamaktayız. Bilgi ve teklif talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Panjur Fiyatları

Otomatik panjur ve motorlu pajur fiyatları uygulamanın yapılacağı alanın m2 bazında byüklüğüne ve kulllanıcak malzemelerin cinsine göre belirlenmektedir. Tüm bu detaylar otomatik kepenk fiyatlarını belirliyen etkenler olarak karşımız çıkmaktadır.

Simetics olarak ücretiz keşif yaparak ve ihityaclarınızı birlikte belirleyerek sizin için en iyi fiyatlandırmayı aynı gün gün içinde tarafınıza iletmekteyiz. Bilgi ve teklif almak için bizi aramanız yeterlidir.

İlgili Konular

  • otomatik panjur fiyatları
  • motorlu panjur fiyatları
  • uzaktan kumandalı panjur
  • pvc panjur uygulamaları
  • aluminyum panjur sistemleri
  • panjur tamiri
  • dükkan panjuru
  • otomatik kepenk