Otomatik Kepenk Sistemleri

Simtentics olarak dükkan, işyerleri, mağaza ve Avm gibi mekanlar için otomatik kepenk uygulamaları ve çözümleri sunmaktadır. Motorlu kepenk sistemleri sayesinde iş yerleri ve mağazalar güvenliği artıtılmış giriş ve çıkış noktalarına sahip olmaktadırlar.

Motorlu kepenk modelleri pvc yada alüminyum doğramala panellerden oluşan, bir motorlu bir sistem sayesinde zahmetsizce ve hızlıca açılıp kapabilen sistemlerdir. Manuel yada uzaktan kumanda ile kontrol edilip açılıp kapanabilen otomatik kepenk sistemlerinin yüzeyi tamamen kapalı yada küçük pencereleri olan modeller ile uygulanabilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri

En Büyük Sermayemiz Referanslarımızdır...

Motorlu Kepenk Sistemleri

Bakımı vekullanımı kolay olan bu sistemler sayesinde  kapalı garajlar , depo girişleri, mağaza girişleri ve vitrinleri tam anlamı ile güvenle kontrol altına alınmış olmaktadır. Dükkanlar için otomatik kepenk uygulamaları ve mağazalar için yapılan otomaitk kepenk uygulamaları son derece popüleritesini arttırmış olup kendini kanıtlamış sistemler oldukları için günümüzde çokça talep görmektedir.

Pvc kepenk ya da Aluminyum kepenk sistemleri değişik uzunlukluklarda ve boylarda uygulanmaktadır. Ayrıca opsiyonel olarak uzaktan kumandalı yada switch sistemi ile çalışabilmektedir. Sisteme adapte edilebilen sensörler sayesinde belli iklim koşullarında yada saatlerde kepenklerin kendiliğinden açılıp kapanmasıda mümkündür.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk ve motorlu kepenk fiyatları uygulamanın yapılacağı alanın m2 bazında byüklüğüne ve kulllanıcak malzemelerin cinsine göre belirlenmektedir. Tüm bu detaylar otomatik kepenk fiyatlarını belirliyen etkenler olarak karşımız çıkmaktadır.

Simetics olarak ücretiz keşif yaparak ve ihityaclarınızı birlikte belirleyerek sizin için en iyi fiyatlandırmayı aynı gün gün içinde tarafınıza iletmekteyiz. Bilgi ve teklif almak için bizi aramanız yeterlidir.

İlgili Konular

  • otomatik kapı
  • otomatik kepenk
  • pvc kepenk fiyatları
  • motorlu kepenk fiyatları
  • otomatik kepenk modelleri
  • otomatik panjur
  • kumandalı kepenk sistemleri