Giydirme Cephe Sistemleri

Dış cephe sistemleri özellikle ısı ve ses yalıtımı konusunda büyük farklar yaratır. Güzellik , sağlamlık ve enerji tasarrufu konularında modern binaların vazgeçilmez yapı malzemelerinden ve uygulamalarındandır

Giydirme Cephe Sistemleri , teknolojik, kültürel ve toplumsal gelişmeler ve estetik anlayışın değişmesi ile ortaya çıkmıştır. Yapı bileşeni olarak kullanılması çelik ve donatılı betonun yapı sektöründe kullanılmasından sonra olmuştur.
Giydirme cepheler, yüksek katlı binalarda kalın ve hantal beton duvarlar yerine ince bir cephenin olması hem bina yükünü azalması hem de yapının içindeki kullanım alanının genişlemesi sebebi ile daha çok tercih edilmektedir.

Dış Cephe Uygulamaları

Dış Cephe Firmaları

Simetics Kuruluşundan günümüze kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalarına yeni teknolojileri kullanarak her proje için özgün çalışmalar yapmaktadır. Tüm uyguladığı projelerde sürekli kalite yönetim sistemi uygulamakta olan firmamız  doğru malzeme , doğru detay , doğru uygulama prensibi ile yoluna devam etmektedir.

Giydirme cephe  malzeme seçimi ve uygulama detayları bilgisayar ortamında hazırlanır , malzeme seçimi statik hesaplar yapıldıktan sonra ve proje detaylarına göre yapılır. Firmamız bünyesinde Giydirme cephe, silikon cephe , yarı silikon cephe , kapaklı cephe , transparan ( spider cephe) , skylight çatı sistemleri , kompozit panel kaplama ,terrakota kaplama tadilat dekorasyon, uygulamaları yapılmaktadır.

Simetics bir uygulama firması olmanın yanında tasarım ve danışmanlık hizmeti de vermektedir, tüm projeleriniz için teknik detay ,statik hesap ,uygulama detayları yapılmaktadır, daha detaylı bilgi için irtibata geçebilirsiniz .