Depo ve Fabrika Kapıları

Simetics 2008 yılından bu yana depo kapısı ve fabrika kapı uygulamalarını yurt içi ve dışındaki projelerde görev alarak başarı ile uygulamaktadır. Depo kapı sistemleri lojistik hizmet hızını ve güvenliğini sağlamak için en ideal çözümdür. Depo ve fabrka kapılarımız hem iç hemde dış depo kapısı olarak imal edilmektedir. Her tip nakliye aracının kullanımı için uygundur

Fabrika kapıları ve depo kapıları giriş ve çıkışlarına uygulanabilecek en prestijli çözüm olarak son zamanlarda odukça talep edilmektedir. Depo kullanımının ve girişin yoğun olduğu tüm fabrika ve depolarda güveniği arttırmak , giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak, ısı kaybını ve enerji tasarrufu sağlamak maksadı ile tercih edilmektedir.

depo kapısı

En Büyük Sermayemiz Referanslarımızdır...

Depo Kapı Sistemleri

Fabrika kapıları manuel ve switchli kumanda ile kolayca açılıp kapanabilir. Uzun ömürlü, sağlam ve güçlü panelleri ile uzun yıllar size hizmet edecektir. Depo kapıları istenilen uzunlukta ve genişlikte imal edilebilir.Depo kapıları Isı kaybını en iyi şekilde önlediği gibi aynı zamanda önemli bir hijyen ve güvenlik faktörüdür.

Pencereli yada penceresiz , aliminyum ya da pvc panelli olarak istekleriniz doğrultusunda ve istediğiniz renkte imalatı yapılmaktadır.

Depo Kapısı Fiyatları

Fabrika ve Depo kapı fiyatları hakkında bilgi için lütfen bizi arayarak bilgi ve teklif alabilirisiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz sizin taleplerinizi ve uygulama yapılacak olan mekanın yapısal özelliklerini göz önüne alıp size bilgi verecektir.

Depo kapıları uygulamaları konut yada iş yerlerine hızlı şekilde uygulanmaktadır. metraj ve istenilen diğer özellikler göz önünü alınarak en sağlıklı fiyatlandırma size bildirilmektedir. Keşif için bizi aramanız yeterlidir.

İlgili Konular

Otomatik kapı
Garaj Kapısı
Yana kayar kapı sisteleri
Depo kapısı
Fabrika kapısı
Seksiyonel kapılar
Fotoselli Kapı fiyatları
Motorlu kapı sistemleri