Alüminyum Panel Pergola

Akıllı Çatı Sistemleri

Alüminyum Panel Çatı

Simetics yeniliğe açık olan bir şirkettir , siz müşterilemiz için akıllı çatı sistemleri ve alüminyum panel çatı sistemlerini uygulamalarımız arasına ekledik.Yüksek dayanımlı alüminyum panel çatı sistemi güçlü ve uzun ömürlü bir pergola sistemidir.

Çağdaş ve modern mimari unsurları destekleyen tasarımı ve kullanım avantajları bu modern sistemi kısa sürede en çok rağbet gören pergola sistemi haline getirmiştir.

Alüminyum panel çatı sistemi , raylı pergola sistemlerinin aksine ray üzerinde ileri geri hareket ederek açılıp kapanmaz. Paneller sabit olan yerlerinde 90 derece yukarı ve aşağıya bir eksen üzerinde hareket ederek açılıp kapanır. Güneşin eğimine göre ayarlanabilir.

Otomatik olarak çalışması için sensörler takılabilir. Uzaktan kumandası yada switch ile sessizce çalışır. Kar yüküne dayanıklıdır. Üzerinde su biriktirmez. Diğer sistemlerin aksine yukarıdanda ışık ve hava alınması sağlanır, buda mekanları daha aydınlık ve havadar yapar.

Villa, yazlık, işyerleri ,kafe restoran ve teraslar için en iyi çözümdür. Alüminyum panel pergola fiyatları için bizi aramanız yeterlidir.

alüminyum panel çatı fiyatları izmir
Whatsapp Aç
Canlı Destek
Merhaba... Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?