Alüminyum Doğrama Uygulamaları

Simetics alüminyum doğrama başta İzmir ve ege bölgesi olmak üzere yurt çapında müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik modern ve ekonomik çözümler üretmektedir. Alüminyum doğrama izmir yapı sektöründe doğrama ve çeşitli alanlarda geçmişten günümüze kadar kullanılmaktadır; ancak günümüzde ısı yalıtımlı, ekonomik ve ergonomik doğrama sistemleri ile prestijli yapılarda tercih sebebi olmaktadır.

Alüminyum doğramayı diğer doğramalardan ayıran özelliklere kısaca değinecek olursak ; çevrecidir sağlık ve doğaya zarar vermez, doğal bir üründür, estetik ve uzun ömürlüdür , solmaz dış etkenlere dayanıklıdır , kullanım hataları dışında sorun çıkarmaz, her proje ve detaya uygun serileri mevcuttur, korozyona uğramaz, projeye göre tasarım ,renk ,kesit ve aksesuar seçenekleri değiştirilebilir.

alüminyum doğrama uygulamaları

En Büyük Sermayemiz Referanslarımızdır...

Alüminyum Doğrama Sistemleri

Ahşap ve pvc doğramaların kullanamayacağı büyük ölçülerde yüksek binalarda alüminyum doğrama rahatlıkla kullanılabilmektedir.Ayrıca doğrama sistemleri özel camlara montaj olanağı sağlayarak ısı yalıtımı ,ses yalıtımı ,güvenlik camları ekstra yalıtım ve güvenlik camları kullanmaya imkan sağlamaktadır.

Simetics yeni tüm alüminyum sistemlerini yakından takip etmektedir. Değişen ve gelişen sistemlere yönelik alt yapı çalışmalarını sürekli revize ederek müşterilerine yeni sistemleri sunmaktadır. Deneyimli imalat ve motaj kadrosu ile her zaman yenilikçi ve kurumsal hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Firmamız konut, avm, işyeri ve kamusal binalarda her türlü projeyi başarı ile kısa sürede gerçekleştirmektedir. Doğrama sistemlerimiz ile ilgili ürün yelpazemizi daha detaylı incelemek için aşağıdaki kategorilere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Simetics olarak alüminyum doğrama uygulamalarımızı referanslarımız bölümünden ulaşabilirsiniz. Alüminyum doğrama fiyatları ve teklif almak için bizi aramanız yeterlidir.

Aluminyum doğrama fiyatları hakkında size fiyat teklifi sunmadan önce kullanılcak malzeme cinsi, uygulanacak m2 büyüklüğü ve uygulamanın yapılacağı mimari koşulları göz önüne alır ve size en sağlıklı fiyat teklifiniz sunarız. Ücretisiz keşif hizmetimiz için bizi aramanız yeterlidir.

İlgili Konular

  • Isı yalıtımlı doğrama
  • Isı yalıtımsız doğrama sistemleri
  • vitrin doğrama sistemleri
  • ısı yalıtımlı , ısı yalıtımsız sürme sistemleri
  • katlanır doğrama
  • katlanır cam
  • cam balkon sistemleri
  • alüminyum küpeşte sistemleri
  • krom küpeşte sistemler
  • cam küpeşte sistemleri